-H-8256 Ábrahámhegy-Kisőrs
-+36 87 471 085

Álláshirdetés (Szárítógép- kezelő)

Kvarc-Ásvány Kft.
Cégünk homokipari termékek előállításával, hidegburkolati ragasztók, vakolatok, hőszigetelő rendszerek, különböző speciális anyagok gyártásával és értékesítésével foglalkozik, saját bányával és gyártó üzemmel felszerelve. Hazai építőanyag gyártó társaságként Ábrahámhegy- kisörsi bányánkba és gyáregységünkbe szárítógép- kezelő munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

A szárítóberendezések üzemeltetése, működésének folyamatos figyelemmel kísérése és a szárítási napló naprakész vezetése.
A technológia betartása a működés során.
Felügyeletére bízott szárítógépek, berendezések karbantartása, javítása.
Javítások, felújítások végrehajtása.
Váratlan meghibásodások elhárítása.
Szerszámcsere.
Anyagmozgatás, rakodás végzése.

Munkakörülmények:

3 műszak, napi 8 óra (+ túlóra lehetőség)

Elvárások:

Fémipari végzettség (lakatos, géplakatos, gépész).
Csapatmunkára alkalmas egyéniség.
Precízen, pontosan és felelősségteljesen végzi el a rábízott feladatokat.
Jó fizikai állapot, magas teherbírás.
Betanított munkavégzés, de fémipari gépek kezelésében szerzett tapasztalat előfeltétel.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés: alap és teljesítménytől függő mozgóbér, műszakpótlék. Cafeteria
Munkaviszonyban történő foglalkoztatás.
Hosszútávú stabil munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

Szakmunka

Lakatos, Géplakatos

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, szakmunkásbizonyítvány(ok) fénymásolatával e-mailben (info@kvarcasvany.hu), vagy munkanapokon 8-13 óra között személyesen (Bányatelep) várjuk.

A jelentkezés részeként kötelezően csatolandó: Hozzájáruló nyilatkozat benyújtott álláspályázat kapcsán történő személyes adatok kezeléséhez, amelyet személyes jelentkezés esetén biztosítunk.

3 telephely
30 éves
tapasztalat
105 féle
termék
30.000 tonna
export
Kérdése van? Ajánlatot kérne? Vegye fel velünk a kapcsolatot!